Pozbycie się zmarszczek z żelem amalian balance

Do czego służy amalian balance?
To jednofazowy żel, który ma w składzie kwas hialuronowy o większej masie cząsteczkowej. Stworzony został celowo do zastosowania w odmładzaniu i nawilżaniu skóry szyi oraz dekoltu.

Preparaty kosmetyczne do mezoterapii igłowej likwidują oznaki starzeniaZadanie:
– nawilżenie i rewitaliacja szyi oraz dekoltu
– wyrównanie po zabiegu z wypełniaczami amalian

Mezoterapia igłowa z amalian balance
Zabieg mezoterapii silnie nawadnia Twoją skórę, dodaje jej elastyczności i blasku. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy integruje cząstki H2O to zaś uaktywnia produkcję kolagenu.

Dla komfortu pacjenta przed zabiegiem wykorzystywane jest powierzchowne znieczulenie kremem, który sprawia, że zabieg jest niemal całkowicie niedokuczliwy. Substancję tą aplikuje się poprzez płytkie wkłucia igły i pozostawianie drobnych depozytów w kilku punktach szyi oraz dekoltu. Najlepszy rezultat widoczny jest po trzech podaniach w dwutygodniowych odstępach. W zależności od indywidualnych nawyków oraz miejsca iniekcji, rezultat jest zauważalny od 6 do 12 miesięcy (w niektórych przypadkach nawet dłużej).​

Poradź się lekarza. Po wysłuchaniu Twoich oczekiwań dokona oceny wyglądu skóry twarzy, badając przy tym miejsca, które będą poddane zabiegowi.